Tabela rozmiarów
 XSSMLXL
US & can246810
UK & AUS68101214
EUROPE3436384042
Biust (cm)81869196101
Biust (inch)31.933.935.837.839.8
Talia (cm)6166717681
Talia (inch)24262829.931.9
Biodra (cm)8969196101106
Biodra (in)33.935.837.839.841.7
Jak mierzyć siebie
Z topem i biustonoszem zmierz okolice najszerszej części biustu i pod pachami. Trzymaj taśmę na plecachBiust
Będąc w pozycji zrelaksowanej, zmierz wokół najwęższej części naturalnej talii. Trzymaj taśmę tak, aby była ciasno, ale nadal wygodnieTalia
Stań z nogami i stopami razem zmierz się w najpełniejszej części bioderBiodra